Kontakt KAOm KAPresseGRATIS nyhedsbreve

Ansatte

Direktion
Direktør

Karsten Høgild

Dir. tlf.82 132 101
Mobil4040 3356
E-mail

karsten@ka.dk

 

 

Juridisk chef, advokat

Bjørn Baltzer Carlsen

Dir. tlf.82 132 141
E-mail

bjorn@ka.dk

Direktionssekretær

Anne Mie Kjøller Hansen

Dir. tlf.82 132 104
E-mail

annemie@ka.dk

Administration
Medlemsadministrator

Jesper Olesen

Dir. tlf.82 132 103
E-mail

jesper@ka.dk

Bogholder

Pia Brendborg

Dir. tlf.82 132 102
E-mail

pia@ka.dk

Assistent

Karin Meldgaard

Tlf.82 132 132
E-mail

karin@ka.dk

HR-enheden
Ledelses- og HR-konsulent

Rolf Weber Jørgensen

Dir. tlf.82 132 124
E-mail

rolf@ka.dk

Juridisk konsulent

Grith Amdi Bach

På orlov

Salg og kommunikation
Chefkonsulent

Claus Bunk

Dir. tlf.82 132 122
E-mail

claus@ka.dk

 

 

Kommunikationschef, journalist

Stefan Vase

Dir. tlf.82 132 111
Mobil2425 8883
E-mail

stefan@ka.dk

Juridisk afdeling
Advokat

Inge Stisen

Dir. tlf.82 132 144
E-mail

inge@ka.dk

 

 

Advokat

Steen Elkjær

Dir. tlf.82 132 143
E-mail

steen@ka.dk

Juridisk assistent

Tina Tjørná

Dir. tlf.82 132 142
E-mail

tina@ka.dk

Juridisk konsulent

Anders Østenlund

Dir. tlf.82 132 145
E-mail

anders@ka.dk

Juridisk konsulent

Karen Margrethe Olesen

Dir. tlf.82 132 146
E-mail

karen@ka.dk

Advokatforhold

KAs advokater (Bjørn Carlsen, Steen Elkjær og Inge Stisen) er:

  • beskikket af Justitsministeriet
  • en del af Advokatsamfundet
  • omfattet af ansvarsforsikring og garanti efter de af Advokatsamfundet fastsatte regler

 

 


 
BLIV MEDLEM
Vi hjælper og støtter danske SMVer og iværksættere

Ophavsretten tilhører KA - Kristelig Arbejdsgiverforening.

Du er velkommen til at dele artiklen vidt og bredt, så længe at du krediterer KA og henviser til KAs hjemmeside. Du må ikke bruge artiklen til kommercielle formål eller foretage ændringer i teksten.

CC BY-NC-ND 2.5

 

Kristelig Arbejdsgiverforening

Alsvej 7

8940 Randers SV

Tlf. 82 132 132

Mail: ka@ka.dk